Aktualności
Najnowsze informacje

Kilka słów o działalności firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe MEST specjalizuje się w produkcji wyrobów z drutu. Firma wyposażona jest w nowoczesne linie produkcyjne oraz wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą stanowiącą gwarancję wysokiej jakości wytwarzanych produktów.

„W trosce o satysfakcję Naszych klientów do produkcji stosujemy najlepsze materiały, ponadto dbając o rozwój firmy regularnie podążamy za trendami na rynku ogrodzeń”

Jednym z głównych produktów wytwarzanych w Naszej firmie są panele ogrodzeniowe. Wyróżnia je wysoka jakość oraz dobór najlepszych materiałów do ich produkcji. Oferta obejmuje panele ocynkowane jak również ocynkowane i malowane proszkowo. Nasz firma posiada szeroki asortyment, Nasi klienci mają do wyboru panele ogrodzeniowe o wysokości od 1 do 2 m a także grubości drutu 4 i 5 mm

Istotnym produktem Naszej firmy są siatki ogrodzeniowe. Do jej produkcji używamy najwyższej jakości drutów ocynkowanych. Oferta obejmuje siatki ocynkowane różnych grubości drutu jak również siatki ocynkowane powlekane tworzywem PCV na kolor zielony, grafitowy oraz brązowy.

Zajmujemy się też produkcją maty posadzkowej. Maty używane są w przemyśle budowlanym między innymi do zbrojenia posadzek oraz fundamentów. Zapobiegają pękaniu oraz wzmacniają konstrukcje betonowe.

Firma MEST posiada odrębną sekcję spawalniczą. Wyspecjalizowani spawacze sprostają każdemu wyzwaniu.

Produkty powstałe w Naszej spawalni to:

  • Bramy suwane
  • Bramy dwuskrzydłowe
  • Furtki
  • Przęsła ozdobne
  • Gabiony

Staramy się aby każdy produkt wytworzony przez Nas był najwyższej jakości i sprostał oczekiwaniu klientów.